Antyramy na wymiar

Z połyskiem i antyrefleksem!

antyramy-na-wymiar-producenta

W Firmie GAMA można zamówić i zakupić antyramy na wymiary. Jeśli poszukujesz większej ilości tanich i estetycznie wykonanych antyram na wymiar? Często potrzebujesz ich dość nietypowych rozmiarów? Nic prostszego! Zgłoś się z tym do nas. Oferujemy niedrogie antyramy na każdą kieszeń w najróżniejszych rozmiarach, w zależności od potrzeb i sugestii klienta. Produkujemy je z wysokiej jakości materiałów, dzięki temu są one trwałe i solidne. Posiadamy w ofercie antyramy z połyskiem oraz antyrefleksyjne. Zapraszamy serdecznie do GAMA na udane zakupy!

antyramy-b

Najtańsze antyramy na wymiar

Z dostawą do domu!

Antyramy na wymiar standardowe

Przykładowy format antyramy z plexi o nietypowym rozmiarze:
– Cena za m/2: 83,79 zł netto
– Wymiar antyramy: 50 cm x 25 cm

tak obliczymy cenę :

0,50 x 0,25 x 83,79 = 10,47 zł.

Antyramy na wymiar antyrefleksyjne

Przykładowy format antyramy z plexi o nietypowym rozmiarze:
– Cena za m/2: 100,54 zł netto
– Wymiar antyramy: 55 cm x 35 cm

tak obliczymy cenę :

0,55 m x 0,35 m x 100,54 zł = 19,35 zł

Za antyramę nietypową poniżej rozmiaru 30 cm x 30 cm – dopłata 5,50 brutto. Osoby zainteresowane formatami powyżej 100×140 proszone są o kontakt telefoniczny lub mailowy przed zakupem.

Dodatkowe informacje

O naszych produktach!

Antyramy na wymiar wykonane z pleksi z połyskiem ciszą się ostatnio bardzo dużą popularnością i całkiem sporym uznaniem pośród ich użytkowników. Stają się coraz modniejszym rozwiązaniem na urządzane z pomysłem i smakiem domy, szkoły, świetlice środowiskowe, ośrodki wychowawcze, biura czy różnego typu instytucje. Doskonale prezentują się na różnych kolorach ścian. Są efektowne, oryginalne i zdecydowanie przyciągają uwagę widza.

Bezpieczeństwo

Nasze antyramy, wykonane z pleksi, posiadają zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju stłuczenia. Zdarzają się różne niespodziewane sytuacje. Może tak być, że nasza ulubiona antyrama niechcący wyślizgnie się nam z rąk lub stanie się obiektem zainteresowania małego dziecka. Wtedy dopiero, doceniamy antyramy z pleksi.

Najniże ceny

Przyjmujemy hurtowe zamówienia na antyramy na wymiar w bardzo korzystnych i promocyjnych cenach. Oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty przy zakupie dużych ilości antyram. Nasze ceny są konkurencyjne i cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się szczegółowo z naszą bogatą ofertą antyram na wymiar. Gwarantujemy dokonanie w GAMIE udanych i owocnych zakupów!

Antyramy na wymiar

Nasza oferta zawiera także antyramy na wymiar wykonane ze specjalnej i profesjonalnej plexi o właściwościach antyrefleksyjnych. Specjalistyczny antyrefleksyjny materiał przeciwdziała istnieniu i pojawianiu się refleksów. Dzięki temu zawartość przedstawiona w antyramie cieszy się swoją najlepszą widocznością, niezależnie od kąta patrzenia obserwatora. Jest to jak najbardziej nowatorskie i bardzo praktyczne rozwiązanie.

Galeria