Antyramy

Najwyższej jakości!

antyramy-producenta

W Firmie TPLAST można zamówić i zakupić antyramy na wymiary. Oferujemy bardzo szeroki i bogaty wybór rozmiarów, w zależności od potrzeb, oczekiwań i preferencji klienta. Niezwykle okazale prezentują się one wraz ze swoim wypełnieniem i zawartością na najróżniejszych ścianach urzędów, biur, szkół, placówek wychowawczych i wszelkich instytucji. Są one wykonane bardzo estetycznie i solidnie. Ich bezpieczna konstrukcja powoduje, że wszystkie elementy antyramy doskonale do siebie pasują. Niezależnie od tego czy wybierzecie Państwo duże, średnie czy małe modele, gwarantujemy, iż okaże się to na pewno udany zakup, z którego długo będziecie zadowoleni, zaś jego efekty będziecie mogli podziwiać przez wiele długich lat.

antyramy-b

Sprawdź nasze ceny!

Dodatkowe informacje

O naszych produktach!

W bogatej ofercie Firmy TPLAST znaleźć można antyramy w najróżniejszych rozmiarach. Każdy tu znajdzie i bez problemu wybierze coś dla siebie, w zależności od potrzeby i upodobania. Posiadamy cały przekrój wszelkich możliwych wymiarów naszych antyram, od bardzo małych, poprzez średniej wielkości, aż do dość dużych. Nasze antyramy, wykonane z pleksi, posiadają zwiększoną odporność na wszelkiego rodzaju stłuczenia. Zdarzają się różne niespodziewane sytuacje. Może tak być, że nasza ulubiona antyrama niechcący wyślizgnie się nam z rąk lub stanie się obiektem zainteresowania małego dziecka. Wtedy dopiero, doceniamy antyramy z pleksi.

Tanie antyramy

Najtańsze i najlepsze tanie antyramy oferuje Firma TPLAST. Produkowane przez nas, wszystkie są dobrej jakości i profesjonalnie wykonane. Przy zamawianiu większej ilości, oferujemy specjalne rabaty, naszym stałym i nowym klientom. Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą bogatą i ciekawą ofertą.

Antyramy antyrefleksyjne

W naszej ofercie można też znaleźć antyrefleksyjne antyramy wykonane z plexi. Szczególnie je polecamy, głównie ze względu na ich wysoką funkcjonalność, wszystkim miłośnikom wszelakich powłok antyrefleksyjnych. Antyrefleksyjne tworzywo przeciwdziała pojawianiu się refleksów, co zdecydowanie poprawia jakość widoczności obrazu, prezentowanego w antyramie.

Galeria