Bezpieczne i lekkie lustra z plexi

Najwyższej jakości!

lustra-bezpieczne-sklep

Lustra z plexi, oferowane przez Firmę TPLAST, charakteryzują się głownie tym, iż się nie tłuką. To niewątpliwie ich największa zaleta. Zwłaszcza, jeśli ich użytkownikami mogą być dzieci czy osoby niepełnosprawne. Ich grubość wynosi zaledwie tylko 2 milimetry. Bardzo dobrze prezentują się na ścianach mieszkań, biur, urzędów, szpitali czy szkół. Oprawione są w stylową drewnianą ramę, której kolor można dobrać do swoich indywidualnych preferencji.

lustra-plexi-b

Najtańsze lustra z pleksi

Sprawdź nasze ceny!

Oferujemy państwu lustra z plexi o grubości 2mm w drewnianej ramce. Nasze lustra są lżejsze od ich szklanych odpowiedników oraz nie tłuką się. W skład lustra wchodzi bezpieczna plexi lustrzana oraz drewniana ramka. W zestawie znajduje się uchwyt do zawieszenia na ścianie. Ramka drewniana dostępna jest w 9 kolorach.

Dodatkowe informacje

O naszych produktach!

Wydaje się, że bardzo powoli, ale tradycyjne szklane lustra zaczynają odchodzić do lamusa. Coraz więcej dekoratorów wnętrz, a także zwykłych, prywatnych osób bardzo chętnie sięga przy urządzaniu wnętrz powierzchni mieszkalnych, biurowych czy szkolnych po różnego rodzaju lustra z tworzyw. Ich popularność jest coraz większa. Bije rekordy w sytuacji wyboru pomiędzy tradycyjnym lustrem, a tym, wytworzonym z różnych tworzyw.

Tanie lustra z plexi

Tanie lustra z plexi można bez problemu zamówić nawet w bardzo dużych ilościach w Firmie GAMA. Produkujemy je w różnych rozmiarach. Do każdego naszego lustra z plexi dołączona jest piękna drewniana rama, której kolor również można sobie samemu wybrać przy składaniu zamówienia. Do zestawu dołączony jest specjalny uchwyt, który daje możliwość powieszenia lustra na ścianie. Polecamy je każdemu, kto tylko lubi innowacyjne rozwiązania.

Bezpieczne lustra

Wszyscy dobrze wiemy, jak wielki to kłopot, gdy zbije się niechcący duże lub małe lusterko, w czasie jego użytkowania. Dużo sprzątania, obawa o to, aby się nie skaleczyć czy żal po utracie ulubionego lustereczka – z tym wszystkim musimy się zmierzyć. Nietłukące się lustra z plexi wydają się być tu dobrym i bardzo praktycznym rozwiązaniem. Ich funkcjonalność i bezpieczeństwo jest nie do podważenia. Zachęcamy do wypróbowania.

Galeria