Ramy i ramki aluminiowe

Do zdjęć i obrazów na wymiar!

ramki-aluminiowe

W naszym sklepie można zamówić ramy aluminiowe o wielu popularnych rozmiarach. Dla klientów, którzy potrzebują niestandardowych ram jestesmy w stnaie wykonać ramy o dowolnym rozmiarze w wersji standardowej oraz z szybą antyrefleksyjną. Ramy aluminiowe cechują się elegancją i idealnie nadają się do biur, szkół i urzędow, przez materiał z którego są wykonane, przez lata zachowują swój wygląd. Ramy aluminiowe odporne sa na warunki atmosferyczne.

ramy-aluminiowe-b

Najtańsze ramki aluminiowe na zdjęcia

Sprawdź nasze ceny!

W naszej ofercie posiadamy ramki aluminiowe w dowolnych wymiarach, zarówno z plexi antyrefleksyjnym oraz w połysku. Ramy wykonywane są o dwóch grubościach profilu, w czterech kolorach oraz w dziesięciu standardowych rozmiarach.

RAMY AC6

a6212

RAMY AG5

AG5

Dodatkowe informacje

O naszych produktach!

Wysokiej jakości ramy obrazowe to nieodłączony element wyposażenie domów, biur, szkół oraz urzędów. Aluminiowe ramy należą obecnie do najpopularniejszego typu ram kupoywanych przez naszych klientów. Są bardzo eleganckie oraz odporne na warunki atmosferyczne. Dzięki zastosowaniu pleksi, mają bardzo niską wagę. Uzycie plexi powoduje, że ramy są również bezpieczne i łatwe w transporcie.

Ramki na wymiar

Naszym klientom oferujemy ramki do zdjęć w dziesięciu standardowych rozmiarach oraz w dowolnym rozmiarze na Państwa życzenie. Jako producent, możemy zapewnić atrakcyjną cenę oraz bardzo szybki czas realizacji, dlatego należymy do liderów w branży.

Antyrefleksyjne ramki do zdjęć

Wszelkiego typu i rodzaju ramy antyrefleksyjne stają się coraz bardziej popularne. Najważniejszą cechą takich ram jest jednakowe wyświetlanie obrazów – pod każdym kątem, oraz bardzo dobra widoczność w każdych warunkach oświetleniowych – w szczególności mocno nasłonecznionych.

Galeria