Ramy i ramki drewniane

Do zdjęć i obrazów na wymiar!

ramki-sklep

W Firmie TPLAST można zamówić i zakupić ramki do zdjęć i ramy do obrazów na wymiar. Każdy z nas lubi pamiątkowe fotografie z niezwykłych miejsc, które uwiecznią na długo wyjątkowe dla nas chwile. Jeszcze wystarczy tylko oprawić je w dobrze dobraną ramkę na zdjęcia i gotowe! Cenna pamiątka zapewniona, dzięki której możemy zawsze wspominać te piękne momenty, ilekroć tylko spojrzymy na stojące lub wiszące zdjęcie w ramce. Niektórzy hobbystycznie robią od razu całą galerię takich ramek z fotografiami.

ramy-drewniane-b

Najtańsze ramki drewniane na zdjęcia

Sprawdź nasze ceny!

W naszej ofercie posiadamy również ramki w dowolnych wymiarach, maksymalnie 100 x 200cm, a zamówienie realizowane jest od ceny 10 zł netto. Dostępne kolory obramowania podane są na zdjęciu poniżej.

ramki-drewniane-kolorystyka
ramki17

Dodatkowe informacje

O naszych produktach!

Ostatnio jest bardzo duży popyt na ładnie zrobione i solidnie wykonane ramy obrazowe. Często latami przechowujemy w naszych domach stare, nieraz zabytkowe obrazy, które są dla nas cennymi rodzinnymi pamiątkami, bywa, że przechowywanymi z pokolenia na pokolenie. Czasami wystarczy tylko wymienić ramę na zupełnie nową, aby takie dzieło zostało odświeżone i całkiem dobrze będzie się wtedy prezentować na ścianach mieszkań, a nawet galerii czy muzeów.

Ramki na wymiar

Ramki do zdjęć, kupowane nieraz na wymiar, to ciekawy i lubiany pomysł na upominek. Tego typu prezent ucieszy niemalże każdego, kto tylko jest pasjonatem robienia zdjęć oraz ich kolekcjonowania, zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. Ramki na wymiar, szczególnie te estetycznie i solidnie wykonane, spotykamy niemalże wszędzie, gdziekolwiek się udamy. Często podziwiamy je, wraz z ich zawartością, na ścianach szkół, biur czy najróżniejszych instytucji.

Antyrefleksyjne ramki do zdjęć

Wszelkiego typu i rodzaju ramy antyrefleksyjne wciąż wydają się być nieśmiertelnie ostatnim krzykiem mody. Spotykamy je niemalże na każdym kroku. Wciąż się podobają, zarówno tym, którzy je wieszają, jak również i tym, co przechodząc gdzieś obok, zatrzymują się, aby popatrzeć i podziwiać nieraz piękne widoki w nich zawarte. Co jest najważniejsze, nie zniekształcają obrazów, niezależnie od tego, pod jakim kątem się na nie spogląda.

Galeria